O mnie

Moje życie zawodowe od początku związane jest z pisaniem, kreowaniem, organizowaniem i rozmowami z ludźmi. Tworzę także m.in. opowiadania oraz prowadzę blog o podróżach i emocjach.

Zawsze interesowałam się zbyt wieloma dziedzinami, by móc wybrać dla siebie tylko jedną, w której będę się rozwijać. Gdybym tylko mogła, codziennie wymyślałabym sobie nowy zawód. Na szczęście dzięki pracy w dziedzinie public relations mogę codziennie wykorzystywać swoją wyobraźnię, kreatywność i nieszablonowe myślenie. 

Skończyłam Kurs Kreatywnego Pisania (2015-2016) oraz Kurs pisania powieści (2019-2020) w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk. Jako pierwsza osoba w Polsce obroniłam pracę magisterską na kierunku bioetyka w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego. Wcześniej ukończyłam także dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Opolskim. 

Poza pracą żyję, szukam, doświadczam. Dużo czytam, oglądam oraz praktykuję jogę i medytację. Uwielbiam włóczyć się godzinami zarówno wśród natury, jak i hałasu miast. 

Podróżuję, gdy tylko mam możliwość, dzięki czemu odwiedziłam już ok. 40 krajów w Europie, Afryce i Azji. Ostatnio częściej udaję się na wycieczki wewnętrzne, co bywa równie fascynujące.

Lubię słuchać.