Rebel

Mind

PR

Komunikacja poza schematem

^

media relations

Współpraca z dziennikarzami i innymi pracownikami mediów, publikującymi na temat promowanych usług, produktów czy marek.

^

materiały promocyjne

Koncepcja i produkcja grafik, filmów gifów, zdjęć i wszelkich materiałów odpowiednich dla danego projektu.

^

influencer marketing

Współpraca z influencerami, blogerami, ekspertami i innymi liderami opinii, którzy docierają do odpowiedniej grupy docelowej.

^

organizacja wydarzeń

Organizacja i koordynacja pokazów, spotkań, premier, wykładów, presstourów, wizyt artystów i innych wydarzeń, które pozwolą wzmocnić rozpoznawalność marki, produktu lub usługi, kreować bądź zmienić wizerunek.

^

koncepcje kreatywne

Koncepcje kampanii, materiałów, strategie komunikacji.

^

teksty promocyjne

Hasła, scenariusze filmów reklamowych, spoty radiowe, informacje prasowe, notki, copy do kampanii w social mediach i wszelkiego rodzaju teksty niezbędne do promocji.

^

employer branding

Doradzamy w kwestii tekstów i materiałów dotyczących marki, sposobów jej promocji, spójności komunikacji, identyfikacji wizualnej.

^

social media

Tworzenie strategii, koncepcji, materiałów, koordynacja i monitoring wyników kampanii w social mediach oraz całościowe zarządzanie fanpejdżami.

^

kampanie reklamowe

Kreacja strategii, koncepcji, materiałów oraz koordynacja kampanii w mediach. Współpraca z działami reklamy, marketingu, sponsoringu i partnerstw.

^

Akcje specjalne

Tworzymy i koordynujemy akcje specjalne, viralowe czy crosspromocje. Nawiązujemy relacje i współpracujemy z partnerami promocji.